Agrinol

Agrinol Türkiye 

Agrinol Madeni Yağlar 2000 yılında Bersyansk / Ukrayna’da 600.000 m2 lik bir alanda faaliyetlerine başlamıştır. Yıllık 50.000 ton madeni yağ, 35.000 ton gres yağı ve 6.000 ton soğutma sıvısı üretim kapasitesiyle toplamda 550 çeşit ürün ortaya çıkaran Agrinol, Ukrayna’daki sayılı üretim tesislerinden biri olan madeni yağ dolum tesisiyle yurt içi ve yurt dışı piyasalardaki etkin rolünü sürdürmektedir.

2016 yılında 33 ülkeye ihracat yapmış olan Agrinol, yurt dışı pazar payını her geçen gün arttırmaktadır. İç ve dış pazarlarda ürün kalitesi ve çeşitliliği, operasyon-tedarik süreçlerindeki başarıları sonucunda alınan olumlu geri dönüşler,  Agrinol markasına olan güveni günden güne  arttırmıştır.

Kuruluşundan itibaren daima başarıyı hedeflemiş olan Agrinol üretim, pazarlama ve personel yönetimi alanlarında kaliteyi sağlamak için yaptığı iyileştirmeler sonucunda 2006 yılında ISO 9001:2009 Kalite Güvence Sistemi sertifikası ile belgelendirilmiştir.

2009 yılında ELGI ve 2012 yılında NLGI platformlarına üye olan Agrinol, Ukranya’nın 2010 yılından beri en yüksek kapasitesine sahip olan entegre üretim hattı ve yıllık 500.000 adet varil ve gres kova ambalaj üretim hacmiyle sektöründe öncü durumdadır.

2016 yılında AZMOL satın alınarak, müşteri portföyü ve ürün çeşitliliği arttırılmıştır.

Kalite konusunda iddialı bir duruş sergileyen Agrinol çalışmalarını yakından görmek isteyen tüm müşterilerini konuk etmekten her zaman mutluluk duymaktadır.

Sizi en kısa zamanda aramızda görmek dileğiyle...

ELGInlgi 

Volpet Petrol

volpet petrol

2006 yılında Madeni Yağ / Oto Bakım Ürünleri sektöründe faaliyete başlamış olan VOLPET PETROL, ürün yelpazesini ADBLUE ürünü ile genişletmiştir.

2008 yılında DONAUCHEM Firmasının, 2011 yılında ise ALCHEM Firmasının Türkiye Genel Distribütörlüğünü üstlenmiştir.

ALCHEM ADBLUE satışını Türkiye ve Orta Doğu Genelinde başarı ile devam ettirmektedir.

2012 senesinde ise dünya genelinde bir benzeri olmayan RESTORE OTO BAKIM ÜRÜNLERİ’nin Türkiye ve Orta Doğu Genel Distribütörlüğünü üstlenmiştir.

2016 yılında Türkiye Agrinol Madeni Yağ Distribütörü olarak ürün ağını genişletmiştir.

Uluslararası ticaret ve marka temsilcilikleri,  yılların kazandırdığı tecrübeler, Türkiye'deki merkezi coğrafi konumu ve deneyimli ekibi, VOLPET PETROL'ün  yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerine hızlı ve güvenilir hizmet verebilmesinde önemli bir faktör oluşturmaktadır.